top
 
  Ressource showrooms "Exclusive " van IWI importeur Nederland
iwi  
Nieuwegein
Bert de Rooij
De Woonindustrie
Showroom 2A063
Symfonielaan 1
Geopend alle maandagen en tijdens beursdagen
iwi  
Uithoorn
Bert de Rooij
Joh. Enschedeweg 30-32, 1422 DR
(Alleen op afspraak)
  Ressource Dealers
  Amsterdam ID collections   www.irisdarosso.com
  Breda Buro Zuyver Raadhuisstraat 3 www.burozuyver.com
mooi  
Bussum
Mooi Volendam BV
Brinklaan 70A
  Den Haag Frederik Premier Frederikstraat 68 www.frederikpremier.com
  Den Bosch Eggelen Ertveldweg 20 www.eggelen.nl
do´s
 
Eindhoven
DO's Interieur
Aalsterweg 89, 5615 CB
pedro  
Enschede
Pedro Jissink
Haaksbergerstraat 244, 7513EE
  Hoogland Kijk op Kleur Kerklaan 12 www.kijkopkleur.com
  Leiden Jolanda Klaver Rapenburg 47 www.ressource-verf.nl
tarcise  
Molenhoek
Tarcise
Rijksweg 16C, 6584 AB
 
Oldenzaal
Seiger Wonen
Enschedesestraat 86, 7575 AC
dorrit  
St. Oedenrode
Dorrit Design
Kofferen 12, 5492 BN
  Uddel La Rose Van Waalswijkweg 7a, 3888 LN www.larosebloemeninterieur.nl
veerman  
Volendam
Veerman WC
Julianaweg 151, 1131 DH
  Waalwijk Kavel 84 Grotestraat 184, 5141 HD www.kavel84.nl
  Woerden +Light & Living Golf van Biskaje 7 P   www.pluslightliving.nl
  IJmuiden De Gezellige Woonwinkel Marktplein 48, 1972 GC www.degezelligewoonwinkel.nl
  Zoetermeer Stork Interieur Dorpsstraat 43 www.storkinterieurspecialist.nl
  Interieur ontwerp/advies architecten:
 
Akersloot 
Pronk & Stewart
Boekel 29-30 
  Amstelveen Martha de Groot v.d. Hooplaan 151 www.marthadegroot.nl
 
Amsterdam
RJ Home Collections   www.rjhomecollections.nl
  Amsterdam Ethnic Chic Home Couture Sarphatistraat 370 www.ethnicchic.com
 
Doetinchem    
Peggy Wenting  
Passtraat 7
 
Eindhoven 
van Beek & Dings    
Oude Muschbergweg 1c,
5631 AE
  Oostzaan Studio Piet Boon Skoon 78 www.pietboon.nl
 
Ouderkerk a/d Amstel
Sies Home
Kerkstraat 62, 1191 JE
www.sieshome.com           
  Roermond Marleen Jereskes Julianalaan 30 www.dream-collection.nl
  Santpoort Patrick Russ   www.patrickruss.com
  Sint Oedenrode Dorrit Design   Kofferen 12     www.dorritdesign.nl
gite  
Steenderen
Le Gite/ Ria den Hertog
Emmerweg 3, 7221 LA
  Santpoort Patrick Russ   www.patrickruss.com
  Utrecht Petra Postmus   Abel Tasmanstraat 90 www.petrapostmus.nl
  Vijfhuizen Rijk Wonen   www.rijkwonen.nl